EUROMÖLKKY 2024
8. European Mölkky Outdoor Championship
OSTRAVA, CZECH REPUBLIC, 11. – 14. July, 2024
More at: www.euromolkky.cz
TURNAJ MISTRŮ v MÖLKKY 2024 - STRANNÝ
13.7.2024 10:00
JABLONECKO - JIZERSKÁ 50
sobota 8. 6. 2024
1. | BÍLOVEC HK | |
2. | SEMTAMŤUK | |
3. | Černá mamba | |
4. | Optimisti | |
5. | Leszno Molkky Team (POL) | |
6. | LOBE STAR | |
7. | Dynamo | |
8. | Pražské dřevo | |
9. | MaMaJa | |
10. | Buráci | |
11. | ZuBR | |
12. | Mimoni | |
13. | KNS Josefov | |
14. | My to vypijem | |
15. | Parta Plzeň | |
16. | The Bricks & Dziesiona (POL) | |
17. | KNS Josefov BÉ | |
18. | KNS Josefov veteráni | |
19. | LISki Team (POL) | |
20. | JIZERKY | |
21. | Jelonki (POL) |
XI. JARNÍ ZLATÁ ZRUČSKÁ MÖLKKA
18. května 2024
1. | SEMTAMŤUK | |
2. | MaMaJa | |
3. | Leszno Molkky Team (POL) | |
4. | LOBE Star | |
5. | Černá mamba | |
6. | Ořešín | |
7. | Mölkky Bystrc II | |
8. | Dynamo | |
9. | NIC NEBUDE | |
10. | Lvov Karpaty | |
11. | Třináctá mölkka | |
12. | Pallasit | |
13. | Bílovec HK | |
14. | Optimisti | |
15. | JIZERKY | |
16. | My to Vypijem | |
17. | SKM Zruč senioři | |
18. | PROMÖLKKY 1 (SVK) | |
19. | Doubravka | |
20. | SKM Zruč nad Sázavou | |
21. | WWW | |
22. | PROMÖLKKY 2 (SVK) | |
23. | Pražské dřevo | |
24. | KLOKANI | |
25. | Mimoni | |
26. | Buráci | |
27. | Co my dáme | |
28. | PRORADOST | |
29. | Co to je | |
30. | Parta Plzeň | |
31. | APAČI | |
32. | KNS |
HALOVÉ MČR DVOJIC
VE HŘE MÖLKKY
Sportovní centrum Měcholupy, Turínská 1483, Praha 15
ŽENY: | ||
1. | Happy Girls | |
2. | Štístka | |
3. | KOKR lady team | |
4. | JIZERKY | |
5. | Doubravka | |
MUŽI: | ||
1. | Leszno Molkky Team (POL) | |
2. | Turbo Tomki (POL) | |
3. | LUPA | |
4. | SEMTAMŤUK | |
5. | LOBE STAR | |
6. | Big Boys | |
7. | Zbijaki (POL) | |
8. | Prezydenci (POL) | |
9. | KOKR team | |
10. | MB+MO team | |
11. | Pražské dřevo | |
12. | Třináctá mölkka | |
13. | Pralesáci | |
MIXY: | ||
1. | Nic Nebude | |
2. | SKM Zruč | |
3. | JuHe | |
4. | Surikaty v kabátu | |
5. | Leśne Romy (POL) | |
6. | Optimisti |
1. | LOBE STAR | |
2. | SEMTAMŤUK | |
3. | KOKR team | |
4. | Leszno Molkky Team (POL) | |
5. | Big Boys | |
6. | MB+MO team | |
7. | Turbo Tomki (POL) | |
8. | Štístka | |
9. | Zbijaki (POL) | |
10. | KOKR lady team | |
11. | LUPA | |
12. | Nic Nebude | |
13. | Leśne Romy (POL) | |
14. | Doubravka | |
15. | JuHe | |
16. | Pražské dřevo | |
17. | Pralesáci | |
18. | Třináctá mölkka | |
19. | SKM Zruč | |
20. | JIZERKY | |
21. | Optimisti | |
22. | Surikaty v kabátu | |
23. | Happy Girls | |
24. | Měcholupy | |
25. | Prezydenci (POL) (DNF) |
Brněnský hod 2024
23. 3 2024
HALOVÉ MISTROVSTVÍ EVROPY 2024
1.-3. března 2024, Saint-Amand-les-Eaux, Francie
Další obrovský úspěch českých borců!
1. LOBE STAR (Radek LOUDA, Standa OZIMÝ, Míra JINDŘIŠEK) /CZE
2. Les claquettes chaussettes /FRA
3. Fantastic Four /FRA
4. Les spammeurs /FRA
5. SEMTAMŤUK (Petr HANYK, Pavel ŠVANDA, Jitka a Terka KLIKORKOVY) /CZE
_____________________________________________
RAKOVNICKÝ MÖLKATHLON
TC Cafex Rakovník
23. - 25. 2. 2024
pátek 18:00 | CZECH MÖLKKY MASTERS |
---|---|
pátek 18:00 | Večerní turnaj dvojic |
sobota 9:30 | Halové MČR tříčlenných družstev |
neděle 9:30 | Halové Mistrovství ČR jednotlivců |
pátek 18:00 | CZECH MÖLKKY MASTERS |
---|
1. | Jiří T. | |
2. | Stanislav O. | |
3. | Miroslav J. | |
4. | Petr H. | |
5. | Milan L. | |
6. | Tonda K. | |
7. | Katka V. | |
8. | Hana K. | |
9. | Radek K. | |
10. | Radek L. | |
11. | Michal A. | |
12. | Leoš F. | |
13. | Dana S. | |
14. | Antonín V. | |
15. | Jarmila H. | |
16. | Mária F. |
pátek 18:00 | Večerní turnaj dvojic |
1. | SEMATAMŤUK | |
2. | PAMPÚCH | |
3. | NIC NEBUDE | |
4. | BÍLOVEC HK | |
5. | METALURG / PAMPÚCH | |
6. | LESZNO I | |
7. | PEPÍCI | |
8. | MAMAJA | |
9. | DOUBRAVKA | |
10. | VANDRÁCI | |
11. | BURÁCI | |
12. | SPRÁVNÁ DVOJKA | |
13. | SKM ZRUČ | |
14. | OPTIMISTI | |
15. | BURÁCI 1 | |
16. | MIMONI | |
17. | METALURG | |
18. | HVĚZDNÁ ČTYŘKA |
sobota 9:30 | Halové MČR tříčlenných družstev |
1. | Lobe Star | |
2. | MaMaJa | |
3. | Bílovec HK | |
4. | Třináctá mölkka | |
5. | PAMPÚCH (SVK) | |
6. | DYNAMO | |
7. | My to Vypijem | |
8. | Lvov Karpaty | |
9. | Černá Mamba | |
10. | ZBIJAKI 2 | |
11. | Nic Nebude | |
12. | KNS Josefov | |
13. | Leszno Molkky Team (POL) | |
14. | MATONY | |
15. | Mölkky Bystrc I | |
16. | Doubravka | |
17. | SEMTAMŤUK | |
18. | Optimisti | |
19. | KNS Josefov BÉ | |
20. | SKM Zruč | |
21. | Buráci | |
22. | PELMEL | |
23. | METALURG (SVK) | |
24. | ZBIJAKI | |
25. | SojSe | |
26. | Pražské dřevo | |
27. | Brázdimský statek B | |
28. | Hvězdná čtyřka | |
29. | Parta | |
30. | Mimoni | |
31. | Brázdimský statek A |
240225 Rakovník Jednotlivci výsledky
neděle 9:30 | Halové Mistrovství ČR jednotlivců |
1. | R. Louda | |
2. | M. Blaheta | |
3. | A. Jursa (SVK) | |
4. | A. Tisovský | |
5. | M. Jindříšek | |
6. | P. Švanda | |
7. | J. Richterová | |
8. | J. Richter | |
9. | R. Král | |
10. | T. Klikorková | |
11. | H. Pyzikiewicz (POL) | |
12. | M. Ocásek | |
13. | S. Ozimý | |
14. | K. Takáčová (SVK) | |
15. | M. Volfová | |
16. | J. Koňařík | |
17. | P. Hanyk | |
18. | J. Hrubeš | |
19. | H. Kotrlová | |
20. | A. Kotrla | |
21. | J. Chyla | |
22. | T. Kostrowski (POL) | |
23. | J. Hanyková | |
24. | I. Hroskop (SVK) | |
25. | K. Vrobelová | |
26. | M. Štrítzová (SVK) | |
27. | I. Burčková | |
28. | Š. Ovesná | |
29. | D. Sukdoláková | |
30. | Z. Jelínek | |
31. | J. Jerz (SVK) | |
32. | C. Raschke (GER) | |
33. | T. Stanek (POL) | |
34. | B.Król (POL) | |
35. | M. Osovský | |
36. | P. Soušek | |
37. | M. Dymkowski (POL) | |
38. | J. Soušek | |
39. | D. Dragoun | |
40. | V. Zakopčan (SVK) | |
41. | J. Králová | |
42. | M. Matusczak (POL) | |
43. | M. Fialová | |
44. | L. Skala | |
45. | K. Blahetová | |
46. | H. Řeholová | |
47. | L. Krupanská | |
48. | K. Chylová | |
49. | J. Burček | |
50. | D. Fedjuková | |
51. | L. Fiala |
Propozice.... Registrace... Registrovaná družstva...
_____________________________________________
sobota 7. 10. 2023
Sportovní areál Rychnovek (5 km od Jaroměře)
1. | Tomira |
2. | NIC NEBUDE |
3. | MaMaJa |
4. | Třináctá mölkka |
5. | SEMTAMŤUK |
6. | HK Bílovec |
7. | LOBE Star |
8. | Pampuch |
9. | Timbers Bojanowo |
10. | SKM Zruč |
11. | DYNAMO |
12. | Optimisti |
13. | KNS Josefov |
14. | METALURG 1 |
15. | My to Vypijem |
16. | Doubravka |
17. | Mölkky Bystrc I |
18. | METALURG 2 |
19. | Štíři |
20. | Hvězdná čtyřka |
21. | ŚKKF Timbers |
22. | Šimelkky |
23. | KNS Josefov BÉ |
Registrace... Registrovaná družstva... Informační leták... Více...
_____________________________________________
XII. OTEVŘENÉ MČR VE HŘE MÖLKKY
REGEM DRILLING TROPHY
sobota 2. 9. 2023
Sportovní centrum Měcholupy, Turínská 1483, Praha 15
1. | NIC NEBUDE | |
2. | BÍLOVEC HK | |
3. | SEMTAMŤUK | |
4. | PAMPÚCH | |
5. | LOBE STAR | |
6. | DYNAMO | |
7. | TOMIRA | |
8. | OPTIMISTI | |
9. | TŘINÁCTÁ MÖLKKA | |
10. | MIMONI | |
11. | FRAENKENMÖLKKER | |
12. | LVOV KARPATY | |
13. | MAMAJA | |
14. | HVĚZDNÁ ČTYŘKA | |
15. | SKM ZRUČ | |
16. | VÝBĚR Z BOBULÍ | |
17. | PRORADOST | |
18. | MATONY ZÁBŘEH | |
19. | PELMEL | |
20. | STARÉ ČASY | |
21. | BRÁZDIMSKÝ STATEK | |
22. | MÖLKKY BYSTRC II. | |
23. | ŠTÍSTKA | |
24. | NENÍ NA CO ČEKAT | |
25. | DOUBRAVKA | |
26. | TCD | |
27. | PRAHA CHLUMEC CHEB |
Registrace... Registrovaná družstva... Více...
_____________________________________________
MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DVOJIC
ve hře mölkky
VELKÁ CENA PIVOVARU HEJKAL
sobota 19. srpna 2023 od 10:00
na tenisových dvorcích TJ Nové Město na Moravě
KONEČNÉ POŘADÍ
DVOJICE MUŽI: 1. Radek Louda – Milan Louda (LOBE), 2. J. Richter – L. Karas (Bílovec), 3. P. Hanyk – P. Švanda (SEMTAMŤUK), 4. J. Šebek – P. Benčat (Zruč), 5. P. Tisovský – Bř. Polák, 6. T. Lohynský – L. Kvapil (Dynamo), 7. T.Kotrla – D.Vrobel (Bílovec), 8. J. Tisovský – J. Chyla (Optimisti), 9. Leoš Fiala – Jiří Kastl,10. M. Antoš -A. Všetička (13. Mölkka), 11. V. Novák – V. Krontorád (Hejkal 1), 12. K. Hlísníkovský – P. Sáblík (Kuželky NMNM), 13. Michal Kašpárek – Roman Alexa (NIX Znojmo),14. I. Plecháč – Vl. Němec (KNS Josefov), 15. R. Fiala – M. Petr (Hejkal 2), 16. T. Petr – Michal Petr (Hejkal 3)
DVOJICE ŽENY: 1. Hana Kotrlová – Kateřina Vrobelová (Bílovec), 2. Zd. Plecháčová – A. Němcová (KNS Josefov), 3. J. a T. Klikorkovi (Štístka), 4. J. Černá – M. Šenková (Mölkky Bystrc), 5. J. Richterová – J. Ryšavá (Bílovec), 6. M. Fialová (SKM) – M. Kunová, 7. J. a M. Štrítzovy (Pampúch Prievidza SVK), 8. H. Peroutková (Zruč) – K. Chylová (Mimoni)
MIXY: 1. Kateřina Vrobelová – Tonda Kotrla (Bílovec), 2. M. Šenková – M. Antoš (Bystrc – 13. mölkka), 3. J. Ryšavá – L.Karas (Bílovec), 4. J. a J. Richterovi (Bílovec HK), 5. T. Klikorková – P. Tisovský, 6. M. Štrítzová-P. Hanyk, 7. Hanyková – Polák (SEMTAMŤUK), 8. M. Kunová – J. Kastl (Chumlíci), 9. Černá – Všetička (Bystrc – 13. mölkka), 10. J. Štrítzová – P. Švanda, 11. M. a L. Fialovi (SKM Zruč),12. H. Kotrlová – D. Vrobel (Bílovec), 13. J. Klikorková – J. Tisovský, 14. Z. a I. Plecháčovi (Josefov), 15. A. a Vl. Němcovi (Josefov), 16. K. a J. Chylovi (Mimoni), 17. H. Peroutková – P. Benčat (WWW)
Informace: leos.fiala@volny.cz, 777 922 395, www.euromolkky.cz
_____________________________________________
5. BAŠTA FIDLY
turnaj dvojic v mölkky na trávě
sobota 15. 7. 2023 10:00
Zruč nad Sázavou, V Maloninách
1. | LOBE STAR | |
2. | FIJALKA - TOM | |
3. | SEMTAMŤUK | |
4. | LVOV KARPATY | |
5. | CHUMLÍCI | |
6. | APAČI | |
7. | ŠTÍSTKA | |
8. | MY TO VYPIJEM | |
9. | BAŠTA FIDLI | |
10. | BLBEČCI | |
11. | CHAOS | |
12. | SKM ZRUČ | |
13. | BORŮVKY |
Informace: leos.fiala@volny.cz, 777 922 395, www.euromolkky.cz
_____________________________________________
TURNAJ MISTRŮ v MÖLKKY 2023 - STRANNÝ
8.7.2023 10:00
1. | Tomira | |
2. | Lobe Star | |
3. | Třináctá mölkka | |
4. | WWW | |
5. | MaMaJa | |
6. | SEMTAMŤUK | |
7. | Bílovec HK | |
8. | Štistka | |
9. | Dynamo | |
10. | Týn-tým | |
11. | Pampúch | |
12. | Metalurg | |
13. | LVOV KARPATY | |
14. | PRORADOST | |
15. | Červíci | |
16. | Metalurg II | |
17. | Mölkky Bystrc II | |
18. | Zručský Sršni | |
HALOVÉ MISTROVSTVÍ EVROPY 2023
3.-5. března 2023, Gössendorf, Rakousko
Obrovský úspěch českých borců!
1. SEMTAMŤUK 1 (Pavel ŠVANDA + Petr HANYK) CZE
2. Le Bâton Bronzé (Bruno BOULAY + Yann RAYJAL) FRA
3. LOBE STAR 1 (Stanislav OZIMÝ + Miroslav JINDŘÍŠEK) CZE
…
17. LOBE STAR (Radek LOUDA + Milan LOUDA) CZE
SEMTAMŤUK 2 (Zuzana HANYKOVÁ + Roman HANYK) CZE
…
33. DYNAMO (Luděk KVAPIL + Tomáš LOHYNSKÝ) CZE
_____________________________________________
Výkonný výbor Českého svazu MÖLKKY, z.s.
zvolený na VH 24. 02. 2023
Prezident ČSM: Leoš Fiala
Sekretář ČSM: Leoš Školoud
Členové VV ČSM: Stanislav Ozimý
Antonín Všetička
_____________________________________________
MolkkyNotes
- Aplikace umožňuje sledovat/zapisovat průběh hry mölkky.
- Aplikace je navržena pro pohodlné a jednoduché používání.
- Černobílý design činí aplikaci dobře čitelnou i při slunečných dnech.
- Zápis utkání je možné sdílet jako JPG obrázek a nebo jako CSV pro další zpracování.
- Stažení zde_
Novinky
Novinky
Přihláška do ČSM
Zde si můžete stáhnout a vyplnit přihlášku do Českého svazu MÖLKKY. Vyplněnou a podepsanou přihlášku pošlete na e-mail:
Kontakt
Stranný 39
257 56 Neveklov
IČO - 22758003
Doručovací adresa:
Koniklecová 454/8
634 00 Brno
info@molkky.cz